Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewCG841 / 42402Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Huidig product | ||
| Polar G-Series Deli Display Koelkast 270 liter | Polar G-Serie Energiezuinige Delicatessenvitrine Koelkast 270L | |
| (1) | ||
Niet op voorraad | Direct leverbaar | |
| Prijs | € 1.489,19 | € 1.886,99 |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) | - |
| Temperatuurbereik | 2°C / 12°C °C | +2°C tot +8°C °C |
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | gebak, show |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Service uitvoering | Bediening |
| Vorm ruit | rechte ruit |
| Temperatuurbereik | 2°C / 12°C °C |
| Gewicht | 188 kg |
| EAN code | 5050984408656 |
| Breedte | 915 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 1215 mm |
| Inhoud | 270 liter |
| Aantal etages | 2 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Energieverbruik per jaar | 2703 kWh |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 480 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar