Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GP294 / 132338Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C °C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 188 kg |
| Klimaatklasse | 4 |
| Breedte | 915 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 1215 mm |
| Inhoud | 270 liter |
| Energieverbruik per jaar | 1041 kWh |
| Energielabel nieuw | A |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar