Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
2 reviewsDP289 / 20891Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Huidig product | ||
| Polar display koelvitrine Zwart - 235 liter - DP289 | Polar C-Serie Koelvitrine Zwart - 235 liter - CX573 | |
| (2) | ||
Direct leverbaar | Niet op voorraad | |
| Prijs | € 831,00 | € 1.009,99 |
| Temperatuurbereik | 2°C / 12°C | 0°C tot +12°C |
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | gebak, show |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Service uitvoering | Bediening |
| Vorm ruit | gebogen ruit |
| Temperatuurbereik | 2°C / 12°C °C |
| Gewicht | 76 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984362170 |
| Breedte | 515 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Hoogte | 1690 mm |
| Inhoud | 235 liter |
| Energieverbruik per jaar | 1622 kWh |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar