Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
DB952 / 67501Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Huidig product | ||
| Polar U-serie deli koelvitrine | DB952 | 485L | Polar U-serie Deli Displaykoelkast - 485L - UA062 | |
Niet op voorraad | Direct leverbaar | |
| Prijs | € 2.498,99 | € 2.409,63 |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) | - |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C °C | - |
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | show |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Service uitvoering | Bediening |
| Vorm ruit | rechte ruit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C °C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 254 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984568763 |
| Breedte | 1500 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inhoud | 285 liter |
| Aantal etages | 2 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 1060 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar