Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
2 reviewsU634 / 20484Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Huidig product | ||
| Polar RVS dubbeldeurs koelkast - 1300 liter - U634 | Polar U-Series Dubbeldeurs Koelkast - 1300 liter - UA052 | |
| (2) | ||
Niet op voorraad | Direct leverbaar | |
| Prijs | € 1.910,00 | € 1.945,00 |
| Netto inhoud | 934 | 954 |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) | - |
| Energielabel oud | C | A |
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model, dubbeldeurs |
| Temperatuurbereik | -2°C / +5°C |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 198 kg |
| Klimaatklasse | 5 (+40° / 40%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 43 °C |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984129971 |
| Breedte | 1485 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Inwendige breedte | 1340 mm |
| Inwendige diepte | 610 mm |
| Inwendige hoogte | 1394 mm |
| Dikte isolatie | 70 mm |
| Netto inhoud | 934 liter |
| Bruto inhoud | 1300 liter |
| Maximale GN/EN maat | 2/1 gastronorm |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | Kunststof |
| Materiaal deur | RVS |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | C |
| Energie Efficiëntie Index | 55,30 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar