Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
UA052 / 132272Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | dubbeldeurs |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 95 gram |
| Gewicht | 198 kg |
| Breedte | 1420 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
| Netto inhoud | 954 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | A |
| Energie Efficiëntie Index | 24.1 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar