Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGL180 / 22934Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 143 kg |
| Klimaatklasse | 5 (+40° / 40%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 43 °C |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984387463 |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Netto inhoud | 619 liter |
| Bruto inhoud | 850 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 10 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Kleur behuizing | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 350 W |
| Energielabel oud | C |
| Energie Efficiëntie Index | 53,7 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar