Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewCW193 / 53139Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 135 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 32 °C |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984453410 |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Netto inhoud | 376 liter |
| Bruto inhoud | 600 liter |
| Maximale GN/EN maat | 2/1 gastronorm |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal draagroosters | 4 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | Aluminium |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | C |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar