Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
DA997 / 69119Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -2°C tot 10°C (koelmodus) / -10°C tot -20°C (vriesmodus) |
| Automatische ontdooiing | |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 16 tot 32 °C |
| Gewicht | 131 kg |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 5050984528576 |
| Breedte | 1230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Netto inhoud | 265 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energieverbruik per jaar | 3712 kWh |
| Energielabel nieuw | G |
| Energie Efficiëntie Index | 113,20 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar