Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
DA465 / 55829Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 136 kg |
| Achteropstand | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984523908 |
| Breedte | 1795 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Dikte isolatie | 50 mm |
| Netto inhoud | 138 liter |
| Bruto inhoud | 317 liter |
| Aantal sectie(s) | 3 |
| Aantal lades | 6 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 350 W |
| Energieverbruik per jaar | 923 kWh |
| Energielabel oud | C |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar