Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewCR711 / 55819Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geventileerd |
| Temperatuurbereik | +2°C / +5°C |
| Tropenuitvoering | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 32 °C |
| Gewicht | 140 kg |
| Achteropstand | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Klimaatklasse | 4 |
| EAN code | 5050984524004 |
| Breedte | 1370 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Netto inhoud | 205 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal sectie(s) | 3 |
| Aantal lades | 6 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 200 W |
| Energieverbruik per jaar | 1110 kWh |
| Energielabel oud | C |
| Energie Efficiëntie Index | 52,21 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar