Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GD883 / 20467Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | saladette / saladïere |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Tropenuitvoering | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 5°C tot 40 °C |
| Gewicht | 159 kg |
| Achteropstand | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984317453 |
| Breedte | 1555 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 1097 mm |
| Bruto inhoud | 527 liter |
| Aantal sectie(s) | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 450 W |
| Energieverbruik per jaar | 2117 kWh |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar