Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGL017 / 92595Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 80 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984640063 |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Netto inhoud | 312 liter |
| Bruto inhoud | 330 liter |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 350 W |
| Energielabel oud | B |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar