Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GL015 / 101202Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geventileerd (statisch + ventilator) |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 48 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984640063 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Dikte isolatie | 40 mm |
| Netto inhoud | 128 liter |
| Bruto inhoud | 138 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 2 |
| Capaciteit glazen flesjes (0,33L) | 108 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | A |
| Energie Efficiëntie Index | 20 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar