Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGL007 / 86658Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | tafelmodel, glasdeur, flessenkoelkast |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 48 kg |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 5°C - 38 °C |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984382703 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Netto inhoud | 128 liter |
| Bruto inhoud | 138 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal deur | Glas |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 180 W |
| Energielabel nieuw | D |
| Energie Efficiëntie Index | 45,67 |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.