Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
CX573 / 132540Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C °C |
| Gewicht | 79 kg |
| Breedte | 515 mm |
| Hoogte | 1690 mm |
| Energieverbruik per jaar | 1133 kWh |
| Energielabel nieuw | A |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar