Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewG611 / 20452Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort apparaat | opzetkoeling |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C °C |
| Gewicht | 70 kg |
| EAN code | 5050984131974 |
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 435 mm |
| Aantal etages | 10 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 230 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar