Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
UA016 / 96098Fabrikant: PolarProductlijn: U-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Inclusief compressor | |
| Temperatuurbereik | +5 / -35 ºC |
| Koelcapaciteit | 40 kg |
| Vriescapaciteit | 28 kg |
| Koelmiddel | R 290a (propaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 60 g. |
| Klimaatklasse | 4 |
| Gewicht | 150 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Wielen | |
| EAN code | 5050984628702 |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 815 mm |
| Hoogte | 1885 mm |
| Inwendige breedte | 660 mm |
| Inwendige diepte | 420 mm |
| Inwendige hoogte | 870 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Indeling GN / EN | 10x 1/1 GN |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 900 W |
| Stekkerklaar |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar