Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GE961 / 93453Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | vis |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Vorm ruit | gebogen ruit |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +12°C °C |
| Gewicht | 70 kg |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 5050984622991 |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 1245 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Inhoud | 225 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS, glas |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 200 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar