Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGE999 / 92018Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geventileerd (statisch + ventilator) |
| Model | tafelmodel, flessenkoelkast, driedeurs |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 80 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Aantal compressoren | 1 |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984580918 |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Dikte isolatie | 40 mm |
| Netto inhoud | 289 liter |
| Bruto inhoud | 320 liter |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal draagroosters | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 280 W |
| Energielabel oud | B |
| Energie Efficiëntie Index | 29 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar