Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGE997 / 92016Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 48 kg |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 5°C - 38 °C |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984580895 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Netto inhoud | 118 liter |
| Bruto inhoud | 128 liter |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 180 W |
| Energielabel oud | A |
| Energie Efficiëntie Index | 20 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar