Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GC889 / 92002Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | vrieskast |
| Model | tafelmodel, glasdeur |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -13°C |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 47,5 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984623035 |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 705 mm |
| Materiaal uitwendig | Gelakt staal |
| Materiaal deur | Glas |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 230 W |
| Energielabel nieuw | D |
| Energie Efficiëntie Index | 46,9 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar