Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewDB332 / 89437Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Temperatuurbereik | -10°C tot +7°C ºC |
| Gewicht | 50,7 kg |
| Inhoud | 2x12L liter |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 740 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar