Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
CC067 / 89316Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Koelsysteem | statisch |
| Model | staand model, glasdeur |
| Temperatuurbereik | 5°C / 18°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 34 kg |
| EAN code | 5050984210907 |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Netto inhoud | 128 liter |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Capaciteit glazen flesjes (0,75L) | 51 |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 85 W |
| Energielabel oud | G |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar