Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGE580 / 89314Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model, glasdeur, flessenkoelkast, dubbeldeurs |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +6°C |
| Lichtbak | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 177 kg |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 2036 mm |
| Netto inhoud | 950 liter |
| Aantal deuren | 2 |
| Materiaal uitwendig | Gelakt staal |
| Materiaal deur | Glas |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 500 W |
| Energielabel nieuw | B |
| Energie Efficiëntie Index | 17,9 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar