Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
FA440 / 86652Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 32 °C |
| Gewicht | 99 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Klimaatklasse | 4 |
| EAN code | 5050984624889 |
| Breedte | 903 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 mm |
| Netto inhoud | 84 liter |
| Bruto inhoud | 240 liter |
| Aantal sectie(s) | 2 |
| Aantal lades | 6 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 155 W |
| Energieverbruik per jaar | 1044 kWh |
| Energielabel oud | D |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar