Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
DA994 / 69116Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 72 kg |
| Bediening | Digitaal |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 5050984528545 |
| Breedte | 905 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 605 mm |
| Netto inhoud | 51 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energieverbruik per jaar | 1770 kWh |
| Energielabel oud | D |
| Energie Efficiëntie Index | 66.1 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar