Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GL192 / 42499Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Type ijs | vierkante ijsblokjes, hoedvormige ijsblokjes |
| Bunker | interne bunker |
| Opties waterdispenser | geen waterdispenser |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 43 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984386879 |
| IJsproductie | 50 kg/24u |
| Opslagcapaciteit | 11 kg |
| Breedte | 498 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Hoogte | 831 mm |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar