Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewCK640 / 42416Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort chiller | Snelkoeler- / vriezer |
| Inclusief compressor | |
| Temperatuurbereik | +70/-18°C en +70/+3°C ºC |
| Koelcapaciteit | 8 kg |
| Vriescapaciteit | 5 kg |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290a (propaan) |
| Temperatuurbereik Snelkoeler | +70/+3°C |
| Temperatuurbereik snelvriezer | +70/-18°C |
| Kernthermometer | |
| Gewicht | 42 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984409493 |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Inwendige breedte | 355 mm |
| Inwendige diepte | 270 mm |
| Inwendige hoogte | 340 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Netto inhoud | 33 liter |
| Indeling GN / EN | 3 x 2/3 GN |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 450 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar