Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewGJ448 / 22929Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model, glasdeur, flessenkoelkast, dubbeldeurs |
| Temperatuurbereik | +2ºC tot +8ºC |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 128 kg |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 32 °C |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984376023 |
| Breedte | 920 mm |
| Diepte | 514 mm |
| Hoogte | 1880 mm |
| Inwendige breedte | 630 mm |
| Inwendige diepte | 370/280 mm |
| Inwendige hoogte | 1420/1220 mm |
| Netto inhoud | 490 liter |
| Aantal deuren | 2 |
| Materiaal uitwendig | Gelakt staal |
| Materiaal deur | Glas |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 400 W |
| Energielabel nieuw | C |
| Energie Efficiëntie Index | 31,4 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar