Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
UA114 / 132537Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | vrieskast |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -18°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 110 kg |
| Breedte | 484 mm |
| Diepte | 745 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Netto inhoud | 228 liter |
| Bruto inhoud | 292 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel nieuw | D |
| Energie Efficiëntie Index | 55.8 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar