Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PG592 / 132453Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 100 gram |
| Gewicht | 106 kg |
| Aantal compressoren | 1 |
| Zelfsluitende deuren | |
| Wielen |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
| Netto inhoud | 428 liter |
| Bruto inhoud | 514 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energielabel oud | B |
| Energielabel nieuw | B |
| Energie Efficiëntie Index | 29.8 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar