Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PG023 / 132263Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 32 °C |
| Gewicht | 130 kg |
| Zelfsluitende deuren |
| Breedte | 1370 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 875 mm |
| Netto inhoud | 368 liter |
| Aantal deuren | 3 |
| Materiaal uitwendig | Gelakt staal |
| Materiaal inwendig | Gelakt staal |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar