Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PG006 / 131435Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | show |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Verlichting | |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +10°C °C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 122 kg |
| Klimaatklasse | 3 |
| Breedte | 512 mm |
| Diepte | 838 mm |
| Hoogte | 1791 mm |
| Inhoud | 220 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS & glas |
| Energieverbruik per jaar | 2202.41 kWh |
| Energielabel nieuw | C |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar