Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PG004 / 125501Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C °C |
| Gewicht | 63.5 kg |
| Breedte | 880 mm |
| Hoogte | 686 mm |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Energieverbruik per jaar | 734.02 kWh |
| Energielabel nieuw | B |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar