Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PG003 / 122900Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | show |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Verlichting | |
| Slot | |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C °C |
| Gewicht | 55 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 702 mm |
| Diepte | 568 mm |
| Hoogte | 686 mm |
| Inhoud | 120 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Energieverbruik per jaar | 1139.45 kWh |
| Energielabel nieuw | B |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar