Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GM627 / 121768Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Type kast | wijnkoelkast |
| Aantal zones | 1 |
| Model | onderbouw- / opzetmodel, glasdeur |
| Temperatuurbereik | +5ºC tot +20ºC |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 50 kg |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 45 g. |
| Geluidsniveau | 37 dB(A) |
| Omgevingstemperatuur | Tussen +16°C en +38°C °C |
| Verlichting | Ja, LED |
| Aantal deuren | 1 |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Dikte isolatie | 40 mm |
| Netto inhoud | 118 liter |
| Bordeauxflessen 0,75 l | 51 |
| Aantal draagroosters | 5 |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 150 W |
| Energielabel tot 03-2021 | E |
| Energielabel vanaf 03-2021 | E |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materiaal uitwendig | RVS |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar