Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PC003 / 121766Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | staand model |
| Gewicht | 23,7 kg |
| Klimaatklasse | N (+16°C tot +32°C) |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 1855 mm |
| Netto inhoud | 239 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Meegeleverde manden | Geen |
| Kleur behuizing | Polar |
| Energielabel nieuw | A |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar