Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PC006 / 121758Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | 2°C en 5°C |
| Klimaatklasse | N (+16°C tot +32°C) |
| Breedte | 777 mm |
| Diepte | 653 mm |
| Hoogte | 1895 mm |
| Netto inhoud | 428 liter |
| Aantal draagroosters | 4 |
| Meegeleverde manden | Geen |
| Kleur behuizing | Polar |
| Energielabel nieuw | A |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar