Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
CZ785 / 121752Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 47 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 10°C tot 32°C °C |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984624841 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 619 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Netto inhoud | 150 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | A |
| Energie Efficiëntie Index | 9,4 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar