Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
PC002 / 121737Fabrikant: PolarProductlijn: C-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +5°C |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 44 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 10°C tot 32°C °C |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 5050984624841 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 855 mm |
| Dikte isolatie | 40 mm |
| Netto inhoud | 66 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | A+ |
| Energie Efficiëntie Index | 11 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar