Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
CU637 / 110744Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | tafelmodel |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +10°C |
| Verlichting | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 3 gram |
| Gewicht | 39 kg |
| Tussenbouwbaar | |
| Plaatsbaar tegen muur |
| Breedte | 705 mm |
| Hoogte | 687 mm |
| Inwendige diepte | 472 mm |
| Netto inhoud | 100 liter |
| Bruto inhoud | 100 liter |
| Materiaal uitwendig | Kunststof & glas |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel oud | A |
| Energielabel nieuw | A |
| Energie Efficiëntie Index | 9.5 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar