Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GH428 / 109305Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | vrieskast |
| Model | staand model, glasdeur |
| Temperatuurbereik | -22°C tot -18 |
| Bediening | Digitaal |
| Verlichting | |
| Lichtbak | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 138 kg |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 10°C tot 32 °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Tussenbouwbaar | |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Deur omkeerbaar | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Wielen |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 745 mm |
| Hoogte | 1990 mm |
| Netto inhoud | 305 liter |
| Bruto inhoud | 412 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 5 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal deur | Staal en glas |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 850 W |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energielabel nieuw | D |
| Energie Efficiëntie Index | 49,9 |
| GWP | 3 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar