Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
AB090 / 109181Fabrikant: PolarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Gewicht | 31 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Capaciteit | 6/1 gastronorm |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar