Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GG755 / 101085Fabrikant: PolarProductlijn: G-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort apparaat | vitrine |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Display-oppervlak | 0,47 m² |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Temperatuurbereik | 2°C tot 6°C °C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 25 kg |
| Klimaatklasse | 4 |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 676 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 357 mm |
| Inhoud | 40 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS en glas |
| Energieverbruik per jaar | 331 kWh |
| Energielabel oud | A |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 105 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar