Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
UA005 / 100892Fabrikant: PolarProductlijn: U-serieDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +4°C |
| Tropenuitvoering | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 43 °C |
| Gewicht | 108,5 kg |
| Achteropstand | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Bediening | Digitaal |
| Garantie | 3 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Klimaatklasse | 5 |
| Breedte | 1420 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte binnen | 855 mm |
| Diepte binnen | 560 mm |
| Hoogte binnen | 555 mm |
| Dikte isolatie | 75 mm |
| Netto inhoud | 196 liter |
| Bruto inhoud | 267 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal sectie(s) | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energieverbruik per jaar | 630 kWh |
| Energielabel oud | B |
| Energie Efficiëntie Index | 27,5 |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar